Про нас

Виробництво з виготовлення металопластикових та алюмінієвих світлопрозорих конструкцій ТОВ «Аміда» було відкрито в лютому 2004р як дочірнє підприємство будівельної компанії. Спочатку було орієнтоване, в основному, на задоволення власних потреб. Для цього був закуплений комплекс сучасного високопродуктивного технологічного обладнання відомої турецької компанії «YILMAZ». При виборі профільних систем за основу були взяті такі характеристики як якість ПВХ, конструктивні особливості і доступність.

Якість ПВХ - це характеристика профілю, яка дозволяє після обробки його на виробництві отримати надійну і довговічну конструкцію.

Конструктивні особливості - можливість виготовляти конструкції в залежності від побажань замовника.

Ну і доступність - з одного боку це ціновий фактор, з іншого - наявність необхідних запасів на складах постачальника для стабільної роботи виробництва. І напевно найголовніше - профільна система повинна бути оригінальною, тобто захищеної від підробок.

Зупинилися на двох варіантах: це маловідома на той час в Україні профільна система BRUGMANN (Німеччина) відомої торгової марки «Salamander Industrie Produkte GmbH» (SIP) , і торгова марка, що починала набирати популярність як український виробник, профільна система OPEN TECK (Україна). Під них підбиралися і фурнітура, відповідно SIEGENIA (Німеччина) і MACO (Австрія). В результаті ми отримали два продукти, які відповідали нашим вимогам. Перший задовольнив запити приватного споживача, другий - склав основу нашої роботи з юр. особами, що складає сьогодні 90% нашого обороту. З часом до виробництва метало-пластикових виробів було додано виробництво алюмінієвих конструкцій з алюмінію Донецького заводу алюмінієвих конструкцій (ДЗАП) та ролетних систем , гаражних та промислових секційних воріт компанії ALUTECH.

Злагоджена робота персоналу в офісі, відповідальність робітників на виробництві та монтажних бригад на об'єкті дозволили налагодити весь процес виробництва, починаючи від конструювання і закінчуючи монтажем на об'єктах замовника, включаючи виробництво і контроль якості випущених конструкцій. Звичайно, в процесі роботи виникають різні ситуації, адже нам часто доводиться виготовляти нетипові, складні інженерні конструкції з подальшим не менше складним їх монтажем. При цьому виникає багато різних питань. Тому основу нашої компанії складають робітники з інженерною освітою. Це, і вибудувана схема двостороннього зв'язку виробництво-монтаж, дозволяє нам уже багато років не тільки працювати з нашими постійними партнерами, багато з яких стали нашими друзями, але і знаходити нових замовників.