Автоматичні двері

Автоматичні двері

KBB - один зі світових виробник автоматичних розсувних дверей. Компанія заснована в 1992 році. Діяльність компанії і всі потужності спрямовані на системи автоматичних дверей, на відміну від інших виробників, у яких автоматичні розсувні двері є лише одним з напрямків, серед багатьох інших. Таким чином, KBB підтримує якість продукції на найвищому рівні. Компанія KBB отримала сертифікати міжнародної системи якості ISO9001: 2000, ISO4000, ISO 9001, а також Європейський сертифікат відповідності CE, Американський сертифікат UL, сертифікат відповідності ГОСТ Р.

Системи автоматичних розсувних дверей KBB визнані у всьому світі як високоякісні і надійні, володіють передовими технологіями і славляться великим терміном експлуатації.

На сьогоднішній день КВВ AUTOMATED ENTRANCES INC - це велика корпорація яка динамічно розвивається і має представництва по всьому світу: в Європі, Індії, Об'єднаних Арабських Еміратах, Кореї, Південній Африці, Малайзії, Англії. Виробництво складається з 3-х найбільших заводів, розташованих в Нінбо, Пекіні, і Шеньяні, загальною площею 150 000 кв.м.

КВВ AUTOMATED ENTRANCES INC пропонує широкий модельний ряд автоматичних дверей: розсувні, телескопічні, герметичні, радіусні, кутові, карусельні двері, суцільноскляні револьверні та деякі інші.

Автоматичні розсувні двері KBB можна побачити на багатьох всесвітньо відомих об'єктах