Ламінація або фарбування вікон

Ламінація або фарбування вікон

Дуже часто задум архітектора при будівництві новобудов, котеджів або при відновленні старого історичного фасаду вимагає індивідуального колірного рішення вікон під колір фасаду для додання цілісності архітектурному вигляду будівлі. У таких випадках виробники вікон використовують ламінований або пофарбований ПВХ профіль.

Ламінування і каширування ПВХ профілю

В даний час поширення набули дві назви процесу нанесення плівки на профіль: ламінування (від англ. Laminate) і каширування (від нім. Kaschieren). Обидва терміни мають на увазі процес покриття профільно-погонажні продукції декоративними, стійкими до атмосферного впливу ПВХ-і паперовими плівками, шпоном, меламіном за допомогою спеціальних клеїв і з використанням ламінуючих машин. Термін «каширування» частіше вживається, коли йдеться про нанесення на поверхню профілю спеціальної багатошарової плівки з тисненою поверхнею.

Переваги ламінованих декоративної ПВХ плівкою профілів (незалежно - ПВХ або алюмінієві профілі) перед пофарбованими:

  • висока стійкість до механічних впливів (декоративна ПВХ-плівка не дряпається)
  • абсолютна стійкість до погодних умов (плівка не вицвітає на сонці, нечутлива до опадів, легко витримує перепади температури від -80 до + 130 ° С)
  • гарантована довговічність і естетичність вигляду вікна (до 20 років) - широкий вибір колірної гами (як прості однотонні, так і складні кольору під дерево)

До того ж профіль можна ламінувати різними кольорами з двох сторін - це на випадок, якщо захочеться, щоб рами оживляли не тільки фасад будинку, але і органічно вписувалися в інтер'єр житлового приміщення Для процесу ламінування застосовуються матеріали провідних світових виробників, високоякісні плівки ПВХ фірми RENOLIT і Hornschuch. Спеціальне акрилове покриття плівок має високу стійкість до негативних впливів навколишнього середовища, що забезпечує стійкість кольору і блиск плівок протягом довгого терміну служби.

УВАГА! Зображення кольору плівки на екрані не завжди відображається достовірно, тому що налаштування монітора допускає колірні регулювання. Детальніше про наявність кольорів ви можете дізнатися, звернувшись до менеджерів нашої фірми.