Металопластикові конструкції

Металопластикові конструкції

Незперечним є той факт. Що за останне десятиріччя металопластикові конструкції (в першу чергу металопластикові вікна та двері) увійшли до нашого життя щоб забезпечити комфорт як у офісних приміщеннях, так і в нових або реконструйованих будинках. их груп.

Переваги металопластикових конструкцій є очевидними:

  • тепло та звукоізоляційні властивості, що дозволяють захистити приміщення від холоду, шуму та пилу міських вулиць;
  • зручність та простота експлуатації: металопластикові вікна не потребують покраски чи ремонту, а також додаткового утеплення взимку;
  • полівінілхлорид не піддається корозії та руйнуванню, є стійким до атмосферного впливу, екологічно безпечне, а також завдяки своїй високій. пластичності здатний приймати майже будь-які конфігурації.

Асортимент саме металопластикових вікон є досить широким. Все більше в Україні використовуються ПВХ-конструкції з монтажною глибиною 70 мм та більше. Укомплектовані склом з енергозберігаючими властивостями такі вікна є "теплішими" аналогічних вікон зі профілю стандартної глибини 60 мм) на 20–25%.

Торгова марка OPEN TECK ™:


Зареєстрована в Україні в 2002 році, миттєво набула популярності серед віконних організацій, що професійно займаються виробництвом і монтажем метало-пластикових конструкцій . Основні постулати торгової марки OPEN TECK ™:

  • Надавати вищу якість виробів за конкурентною ціною;
  • Надавати кращий сервіс і умови роботи на ринку;
  • Гарантувати якість продукції відповідно до ДСТУ в межах гарантійних термінів;
  • Демонструвати постійність і стабільність в питаннях термінів виробництва, своєчасності поставок та наявності на складі готової продукції в будь-який період року.

Виробництво виробів торгової марки OPEN TECK ™ знаходиться в м Каховка, Україна. OPEN TECK ™ також виробляє ряд своєї продукції в інших країнах. Профільна система OPEN TECK ™ має дві серії профілів: DE LUX – 4х камерний профіль монтажною шириною 60мм і ELIT 5ти камерний профіль монтажною шириною 70мм, а також має дверну серію відповідно 60мм та 70мм з усіма необхідними додатковими профілями. ПРОФІЛЬНА СИСТЕМИ OPEN TECK ідеально підійшла до кліматичних умов України і відповідає вищим стандартам в якості і технологічності при виробництві готових виробів. Гарантований термін експлуатації профілів OPEN TECK ™ - 50 років.

Торгова марка WDS:


Профільна система WDS виготовляється компанією МІРОПЛАСТ, одним з лідерів у розробці та виробництві профільних систем з ПВХ в Україні. Для того, щоб відповідати очікуванням клієнтів та, більш того, їх перевершувати, компанія МІРОПЛАСТ пройшла сертифікаційний аудит Міжнародної системи менеджменту якості на предмет відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2009. За результатами аудиту компанія МІРОПЛАСТ підтвердила відповідність Системи Менеджменту Якості заявленим стандартам. Вікна з профілю WDS мають прекрасні показники енергоефективності, зберігаючи в 2,5 раза більше тепла, ніж вікна з трикамерного профілю в стандартній комплектації. Це, безумовно, дає можливість гарної економії енергоресурсів. Профільні системи можна комплектувати широкими одно - та двокамерними енергозберігаючими склопакетами шириною 24-44 мм, в залежності від обраної системи.

Продуктовий портфель профільних систем WDS розроблений з урахуванням актуального попиту на віконному ринку України. Вишуканий дизайн, різноманітність пропозицій профільних систем, доступність продукції WDS в заводській ламінації:

  • Шість декорів під натуральні породи дерева
  • Два унікальні декори під інтер’єри в стилі Хай-Тек
  • Ідеальна поверхня, багата і насичена текстура, дозволяє втілити в життя любі фантазії архітектора.

Тому вікна з профілю WDS займають основне місце в загальній композиції котеджу, додають індивідуальності любій споруді та роблять котедж неповторним. Гнучке ціноутворення дозволяє реалізувати конструкції з профілю WDS за помірними доступними цінами.

Торгова марка Brugmann:


Профільна система «Brugmann»

Компанія Brugmann є одним з найстаріших розробників і виробників ПВХ-профільних систем. Заснована в 1848 році, вона з 1958 року займається розробкою і виробництвом ПВХ-профілів для віконних і дверних конструкцій.

Основне виробництво розташоване на північному заході Німеччини, в м Папенбург. Головним споживачем продукції традиційно є вимогливий внутрішній ринок Німеччини. Але бажання зробити більш доступним широкому колу споживачів якісний німецький профіль призвело до об'єднанню випробуваних часом традицій Brugmann і новаторських ідей відомої всьому світу торгової марки компанії Salamander. З 2002 року BRUGMANN входить до складу концерну «Salamander Industrie Produkte GmbH» як відокремлений підрозділ. Саме з цього часу профільна система BRUGMANN офіційно з'являється на українському ринку. Не будучи розкрученим брендом, таким, як KBE, REHAU або VEKA, вона за багатьма показниками перевершує ці профільні системи.

На сьогоднішній день вже не тільки в Західній Європі але й на Україні помітна тенденція витіснення вікон з монтажною шириною 60 мм більш широкими профільними системами, що узгоджується з сучасними вимогами до енергозбереження. Примітно що BRUGMANN з самого спочатку випускає профільну систему з мінімальною монтажною шириною 73мм. На сьогоднішній день 5ти камерна система з монтажною шириною 73мм являє собою зразок класичного німецької якості, а покращений дизайн з плавними лініями не залишить байдужими навіть найдосвідченіших цінителів краси і досконалості. «Вікно добре настільки, наскільки хороший профіль з якого вона зроблена» - це сказано про BRUGMANN.