Ролети та ролетні решітки

Ролети та ролетні решітки

Ролети (рольставні) - це конструкції з металу, що захищають віконні та дверні прорізи. В залежності від призначення, полотно ролети може бути виконане з пенозаполненних або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів.

Безпосередньо полотно в згорнутому вигляді поміщається в сталевий барабан - короб кріпиться на поверхні зовнішніх огороджувальних конструкцій. Функціональний короб не загороджує проникнення світла в приміщення, металеве полотно опускається вниз всього за кілька секунд.

Житло просто зобов'язана бути фортецею, ніщо не повинно турбувати власників, і тому ми вважаємо, що на ролокасети ціни є не такими високими, щоб економити на установці. Замовте завмер ролет в СПб, і Ви переконаєтеся в тому, що новий захист для Ваших вікон коштує того! На наші ролети ціни не кусаються, а зовсім навпаки - залучають клієнтів. Ми готові забезпечити захист вікон від диму, пилу, зловмисників, сонця, перегріву, інших несприятливих факторів за невеликі гроші. До того ж наші вироби відповідають вимогам пожежної безпеки. Недорогі ролети в CПб зовсім не означають низьку якість - ми гарантуємо екологічно чисті матеріали, з яких виготовлені виробі, і бездоганну збірку. Наша репутація заслуговує довіри.

Ролетні системи Алютех. Призначення і функції:

 • Захист від злому

  Забезпечення збереження майна, цілісності вікон і вітрин. Спеціальна пропозиція - протизламні системи.

 • Захист від непогоди

  Ефективний захист вікон від дощу, снігу, граду, вітру, пилу. Відірвані гілки або предмети, підхоплені сильним вітром, не зашкодять вікна.

 • Захист від сторонніх очей

  Надійна охорона вашої приватного життя і можливість усамітнення у власному будинку.

 • Запобігають пожежі

  Швидко відкриваються зсередини для евакуації людей.

 • Захист від сонця

  Збереження комфортної прохолоди в спекотні дні, захист штор і завісок, меблів і килимових покриттів від вигоряння під впливом сонячних променів.

 • Економія енергії

  Раціональне використання кондиціонерів і обігрівачів за рахунок додаткового збереження тепла взимку і прохолоди влітку.

 • Захист від шуму

  Зниження рівня сторонніх шумів для більш ефективної роботи і приємного відпочинку.оди влітку.

Варіанти монтажу ролет

Рольставні можна встановлювати на дверні та віконні прорізи як з боку вулиці, так і з боку приміщення. У будинках, що мають історичне значення, де часто розміщуються офіси компаній, змінювати фасад не можна, тому ролети встановлюють зсередини приміщення. Іноді таке рішення виявляється більш прийнятним і з естетичної точки зору - це дозволяє підібрати колір в тон стін, а основні елементи ролет заховати над підвісною стелею.

Рольставні з ручним приводом в основному використовуються в приміщеннях з невеликою кількістю вікон, маленькими або середніми прорізами. Широкий асортимент ручних приводів - шнурових, кордових, вороткових - дозволить підібрати найбільш зручний для Вас варіант управління ролетою.

Інновації на службі побуту: як ролети служать держпрограмі

Збереження тепла є найважливішою господарської завданням для держави. І ми пропонуємо нову технологію, яка відповідає вимогам сучасної безпеки. Скажіть своє вагоме слово в галузі енергозбереження! Ми Вам допоможемо в цьому. Хочете купити рольставні для Вашого будинку або квартири? Надамо вибір різних моделей. Вам потрібно зберегти тепло? Або зберегти будинок від сонця? Пропонуємо рольставні на вікна за прийнятними цінами. З такими пристосуваннями гарантований навіть сон немовлят в нічний час. Все просто: наші захисні ролети так легко ввести в дію, перебуваючи в приміщенні. Замовляйте з нами те, що зручно Вам!