Підвіконня

Підвіконня

OPEN TECK ось вже 7 років - найбільший в Україні виробник ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком в 50 мм, пластикових відливів і комплектуючих до них, а також профільних віконних систем OPEN TECK™, які ідеально підходять до кліматичних умов України і відповідають вищим стандартам якості і технологічності при виробництві готових виробів.

DANKE- відоме ім'я на українському ринку. Торгова марка належить компанії "Юпітер-2003", виробнику будівельних та оздоблювальних матеріалів. За 10 років існування, завдяки впровадженню інноваційних технологій та використанню якісних матеріалів, був створений продукт високої якості - підвіконня Данке (з глянцевим акриловим покриттям).робів.

Ламінація ПВХ підвіконь

Підвіконня є необхідним функціональним і естетичним доповненням вікна. Важливо, щоб підвіконня був міцним, довговічним, стійким до механічних впливів і естетичним.

Ламінованим підвіконням можна підкреслити і посилити враження від дизайнерського рішення інтер'єру квартири або офісу. Колірна палітра плівки ламінації дозволяє підібрати колір підвіконня відповідний до будь-якого інтер'єру.