Послуги


Металопластикові конструкції

Пластикові (або метало-пластикові) конструкції досить популярні й встановлені у великій кількості. Механічна міцність, теплопровідність, а також стійкість до факторів зовнішнього середовища — від термічних навантажень до опадів, у таких конструкцій високі, що дозволяє з успіхом застосовувати їх у громадському будівництві.

Читати далі...


Алюмінієві світлопрозорі конструкції

Конструкції з алюмінієвого профілю активно застосовуються в даний час для оформлення приватних осель, і міських громадських будівель в якості фасадів, вікон, вітражів і т.д. , а також для зведення всіляких споруд, павільйоні, рекламних щитів, малих об'єктів архітектурти.

Читати далі...


Склопакети

Склопакет — світлопрозора конструкція будівельного призначення із двох і більше шибок, скріплених (склеєних) між собою у порядку: шибка — повітряна камера (газ) — шибка — і т.д. Склопакет призначений для заміни звичайної шибки — це сприяє підвищенню такої якості вікна, як опір теплопередачі, оскільки повітря та деякі інші гази погано пропускають тепло.

Читати далі...


Автоматичні двері

Автоматичні двері– це швидкий і надійний метод вирішення питань автоматизації вхідної групи. Розсувні двері досить зручні та функціональні та дозволяють зекономити корисну площу.

Читати далі...


Ролети та ролетні решітки

Ролети (рольставні) - це конструкції з металу, що захищають віконні та дверні прорізи. В залежності від призначення, полотно ролети може бути виконане з пенозаполненних або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів.

Читати далі...


Гаражні секційні ворота

Гаражні ворота широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів. Секційні гаражні ворота володіють рядом незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт.

Читати далі...


Промислові секційні ворота

Промислові секційні ворота активно використовуються на промислових і сільськогосподарських об'єктах, в автосалонах, автомийках і СТО, пожежних частинах і складах, спорудах громадського призначення.

Читати далі...


Жалюзі

Жалюзі є одним з різновидів віконних штор, що являють собою саморегульовані планки з тканини, деревини, металу, пластмаси, зроблені задля вільного повороту планок, таким чином, щоб їх положення змінювалася з відкритого на закрите.

Читати далі...


Арки

Наша компанія пропонує виготовлення вікон нестандартної конструкції з відмінними експлуатаційними показниками. Вікна можуть бути як глухі, так і відкриваються. Форму і тип стулок, а також колір вікна можна підібрати відповідно до загальної концепції дизайну приміщення.

Читати далі...


Шпроси

Шпрос - це пластикова або алюмінієва фальш-решітка, яка може встановлюватися всередині або зовні склопакета. Шпроси для вікон мають велику різноманітність: широкі, вузькі, прямі і різьблені, дугоподібні або круглі. Різні фігури у вигляді сонця, зірок створюють, з'єднуючи планки під різними кутами.

Читати далі...


Фарбування ПВХ

Надати эстетичний вигляд вікну можна також за допомогою спеціальних красок для ПВХ. У цьому випадку колір наноситься зі всіх сторін, що надає вікну ефект «маси» (присутність кольору по всіх сторонах віконого профілю).

Читати далі...


Ламінація або фарбування вікон

Дуже часто задум архітектора при будівництві новобудов, котеджів або при відновленні старого історичного фасаду вимагає індивідуального колірного рішення вікон під колір фасаду для додання цілісності архітектурному вигляду будівлі. У таких випадках виробники вікон використовують ламінований або пофарбований ПВХ профіль.

Читати далі...


Фасади

Фасад— зовнішній вигляд певного боку або частини споруди.Фасад виконує дві основні функції: по-перше, він може служити наочним виразником тих просторів, які є позаду нього, бути наче обличчям будівлі, по-друге, він прикрашає будівлю. Фасад по-особливому співвідноситься з усіма частинами будівлі, а також з навколишнім середовищем.

Читати далі...


Підвіконня

Підвіконня є необхідним функціональним і естетичним доповненням вікна. Важливо, щоб підвіконня був міцним, довговічним, стійким до механічних впливів і естетичним.

Читати далі...